Genel Dersler
Kurslar Hakkında Genel Bilgi

Krav Maga seans katılım bilgisi


    Randevu

    Öncelikle hangi lokasyona geleceğinizi belirterek telefon ( 0850 34 674 30 ) ile randevu alınız. Tarafınıza bilgi maili gelmesini istiyorsanız katılım formunu doldurmanız yeterlidir.

  1. İlk katılım, Deneme dersidir, Kayıt kararı verilirse ilk ders olarak kabul edilir,
  2. İlk Katılım, Demo derse gelirken temiz bir spor ayakkabı ve siyah tişört ile geliniz.Gelmeden önce fazla yemek yemeyiniz rahatsızlığınız varsa rapor vb. yanınıza alınız.
  3. Yaş ortalaması 16 ile 90 yaş


Genel Dersler

Haftada iki gün (Salı&Perşembe) 19:30 - 20:30 saatleri arasında dersler yapılmaktadır. Ayda toplam sekiz ders aylık ödeme 200 TL'dir.

Kadın Savunma

Haftada bir gün Çarşamba günü 19:00 - 20:00 saatleri arasında Kadıköy merkezimizde yalnız kadın katılımlı derslerdir. Özel olarak kadınların sıklıkla karşılaştıkları saldırılara karşı teknikler içerir. Aidat: 150 TL..!Hafta sonu Cumartesi Çalışması Yaz dönemi dolayısı ile kapanmıştır. .

Krav Maga Çocuk

!! YAZ TATİLİ DOLAYISI İLE EYLÜL AYINDA BAŞLAYACAKTIR !! Haftada bir gün Pazar günü 10:00-11:00 saatleri arası, 5 ile 9 yaş arası çocuklarımızın güvende olması ve kendilerini tehlikelere karşı savunabilmesi için çocuklarla yapılan derslerdir. Aidat: 150 TL. İlk katılım, Deneme dersidir.